Vedení účetnictví

Vložte vedení účetnictví do našich rukou. Účetnictví bez chyb, je základem úspěšného podnikání. Spleť účetních a daňových zákonů je opravdu složitá a stále se mění. Jsme připraveni vám s nimi pomoci.

Jste majitelé, jednatelé či finančními ředitelé firem a hledáte moderní formy spolupráce na poli daní a účetnicví? My vám je nabízíme. Můžeme spolupracovat tradiční formou, předáme si doklady, přijedeme k vám nebo si je předáme v naší kanceláři  a my pro vás vše zařídíme. Na základě podkladů zaúčtujeme, roztřídíme, vše při pravidelné komunikaci s vámi, a doklady předáme či uložíme u nás.

Nebo využijete naší služby účetnictví on-line. Vstupte do přehledného účetního programu, z kanceláře, z domova a zadejte si některé podklady sami a nechte se hýčkat účetním dohledem. Pracujeme s účetním programem Pohoda Komplet v SQL verzi. Vaše data jsou stále přístupná, avšak velmi dobře zabezpečená, v účetnictví a daních jsou neustálé změny v zákonech, to vše účetní software reflektuje.

Pokud preferujete tyto moderní formy spolupráce, a čas je pro vás vzácný, lze veškeré úkony mezi námi a vámi vyřešit elektronicky. Zašlete kopie dokladů, pracujete on-line, komunikujeme po Skypu, emailu, telefonu či Facebooku. My vše připravíme a po domluvě s vámi elektronicky odešleme na příslušné úřady.

Podvojné účetnictví má síť pevných pravidel daných zákony a my ji pro vás budeme splétat. I v účetnictví vaší firmy budou konkrétní vnitřní účetní směrnice, účtová osnova, jednotlivé účetní knihy, hlavní kniha, karty majetku a jejich odpisování, skladová evidence, evidence k dani z přidané hodnoty, evidence personalistiky a zaúčtování mezd zaměstnanců. Na konci účetního období provedeme inventarizace účtů a zápis o něm, sestavíme řádnou účetní závěrku a zpracujeme daňové přiznání právnických osob se všemi přílohami. Daňové přiznání může zpracovat v řádném nebo odloženém termínu daňový poradce.

Podnikatelé potřebují zpracovat nejen DPPO, ale také přiznání k DPH, s vlastnictvím aut přiznání k dani silniční, s vlastnictvím nemovitosti  přiznání k dani z nemovitosti nebo daně z převodu nemovitosti. Zpracování darovací daně využijí neziskové organizace.

Nabízíme vstřícný přístup a rozumné ceny, podívejte do našeho ceníku  nebo zadejte poptávku on-line. Přihlašte se nezávazně k odběru našeho newsletteru (naleznete jej v patičce stránky) a dozvíte se pravidelné novinky z oblasti ekonomiky, daní a účetnictví.

Můžete se na nás s důvěrou obrátit i proto, že společnost je řádně pojištěna profesním pojištěním účetních u  ČSOB Pojišťovny a.s.s číslem smlouvy 805160657.

Tématické články

Více tématických článků »