Naše služby

Můžete se spolehnout na kompletní účetní a daňové služby, které začínají předáním či svozem dokladů a všech potřebných dokumentů. Následuje zpracování účetních dokladů dle českých účetních standardů a platných norem, vedení skladové evidence a karet majetku a také zpracování podkladů k přiznání daně z přidané hodnoty. Na konci roku je nutné zpracování účetní závěrky a příprava daňového přiznání.

Doporučujeme i zpracování mezd a personalistiky od externího specialisty právě u ALFA CONTROL s.r.o.. Propojení mezi účetnictvím a mzdovým účetnictvim je okamžitě viditelné. Ideální je zpracovávat vše na jednom místě a pod jedním odborným dohledem. Jde o přesnost a včasnost vyhotovení pravidelné mzdové agendy s detailní znalostí současné legislativy.

Využijte daňový servis v rámci vedení daňové evidence a účetnictví. Jedná se o veškeré zpracování všech podkladů, které slouží  ke zpracování a podání jednotlivých daňových přiznání, ať už se jedná o daň z přidané hodnoty, daň silniční, daň z nemovitosti, daň z převodu nemovitosti, darovací daň a daně z příjmu fyzických osob či daň z příjmu právnických osob. Lze použít i odklad daňového přiznání přes daňového poradce, který vždy pracuje na optimalizaci daňové povinnosti. V rámci ekonomických služeb tak získáte maximum.

Poradenství v oblasti daní, účetnictví a ekonomiky je nedílnou součástí smluvních služeb s naší firmou. Je však potřebné a velmi prozíravé přijít se poradit před začátkem podnikání, zjistit podmínky přihlášení živnosti či založení s.r.o. nebo jiné právnické osoby. Dozvíte se rozsah vašich povinností i případnou cenu za zákonem dané povinnosti vedení daňové evidence a účetnictví. Přijďte se poradit s jednotlivostmi: jak počítat DPH, jak psát pracovní smlouvy nebo jak budou vypadat vaše první podnikatelské daně při uplatnění paušálu. Pár minut času stráveného poradenstvím určitě oceníte.

Outsourcing je tu i pro vás! Pracujte z pohodlí domova, nebo během služební cesty – v čase, který si sami zvolíte. Dobré, spolehlivé, bezpečné a uživatelsky příjemné prostředí účetního programu POHODA  se vám nabízí i s odborným poradenstvím, vedením a profesionální přátelskou radou. Buďte tedy on-line v účetnictví. Poraďte se s profesionály z ALFA CONTROL na Facebooku, Twitteru, Skypu, emailu či telefonu. Je to ekonomické a zároveň fungující i efektivní.

Tématické články

Více tématických článků »